Mammat ja Papat

Mammat ja Papat toimivat vuosikurssiensa yhteyshenkilöinä ja tärkeänä linkkinä Sporticuksen ja opiskelijoiden välillä. Heillä on suuri rooli esimerkiksi vuosikurssien vastuulle annettujen tapahtumien järjestämisessä.

Vuosikurssi 2017

Iida Laatikainen [iielmala(at)student.jyu.fi]
Viljami Välipirtti [viljami.v.valipirtti(at)student.jyu.fi]

Vuosikurssi 2016 LUOVUUDEN PUUTE

Wilma Sirkka [wilma.sirkka(at)gmail.com]
Esa Kuivanto [esa.m.kuivanto(at)student.jyu.fi]

Vuosikurssi 2015 VIISTÖISTÄ

Lotta Konttinen [lotta.k.konttinen(at)student.jyu.fi]
Ilari Konttinen [ilari.m.konttinen(at)student.jyu.fi]

Vuosikurssi 2014 JATKOJYTKY

Vilja Sipilä [vilja.t.sipila(at)student.jyu.fi]
Sami Suhonen [sami.j.suhonen(at)student.jyu.fi]

Vuosikurssi 2013 FARSSI

Carita Grönholm [carita.e.gronholm(at)student.jyu.fi]
Olli Lehtonen [olli.j.lehtonen(at)student.jyu.fi]

Vuosikurssi 2012 TAKINKÄÄNTÄJÄT

Anna-Maria Ståhlberg [ansostah(at)student.jyu.fi]
Julius Laukka [juliuslaukka(at)gmail.com]

Vuosikurssi 2011 SPARTA

Julia Martikainen [julia.martikainen(at)gmail.com]
Teemu Poussa [teemu.t.v.poussa(at)student.jyu.fi]

Vuosikurssi 2010 JYTKY

Sini Impiö [sini.k.e.impio(at)jyu.fi]
Jussi Arkoma [jussi.arkoma(at)jyu.fi]

Vuosikurssi 2009 TOTAALINEN

Noora Kinnunen [noora.m.kinnunen(at)student.jyu.fi]
Sami Myllymäki [sami.j.myllymaki(at)jyu.fi]

Vuosikurssi 2008 STARPAST KOTLETE

Saara-Sofia Koskinen [saara-sofia.koskinen(at)jyu.fi]
Aapo Autio [aapo.autio(at)jyu.fi]

Vuosikurssi 2007 LIIKUNTAPIIRAKKA

Eva-Greta Snäll [evlihesn(at)jyu.fi]
Olli Iso-Mustajärvi [olli.j.iso-mustajarvi(at)jyu.fi]

Vuosikurssi 2005 MUSCULUS FÖRBI

Henna Haapala
Caius Forsberg

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Liikunta- ja terveystieteiden ainejärjestö